[ 21. februar 2015 19:00 do 22. februar 2015 1:00. ] Društvo za kulturo in druženje bosanski dijamant iz Maribora, vljudno vabi na »Drugo dijamantovo sijelo«, ki bo v soboto (21.02.2015) z začetkom ob 19h v Restavraciji TAM v Mariboru. Za zabavo in dobro počutje bo zadolžen XXL Band iz Slovenije.
CIJENA STOLICE:
10 € ODRASLI
5 € DJECA
NA DAN SIJELA svi koji preuzmu i kupe karte:
15 € ODRASLI
10



